به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

ساخت پمپ هیدرولیک تیغه‌ای تاپ درایو حفاری

یکشنبه 14 مهر 1398 214 بازدید کننده گروه اخبار صنعت


ساخت پمپ هیدرولیک تیغه‌ای تاپ درایو حفاری

 

کارشناس تعمیرات مکانیک تاپ‌درایو (گرداننده فوقانی دستگاه حفاری) مدیریت نگهداری و تعمیرات شرکت ملی حفاری ایران موفق به ساخت پمپ هیدرولیک تیغه‌ای این تجهیز و افزایش بازده کار شد.

به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، عبدالله  ارزانی که مدت ۱۰ سال است در مدیریت نت به کار اشتغال دارد در این زمینه گفت: با توجه به نیاز مبرم به پمپ تیغه‌ای در سیستم روانکاری گیربکس تاپ درایو دکل حفاری و ایجاد اختلال در این سیستم به سبب ضعف در متعلقات داخلی پمپ با هدف افزایش راندمان، تدابیری اصلاحی اندیشیده شد.

وی افزود: در این زمینه با تغییرات بهینه در سیستم پره‌های انتقال سیال و مکانیکال و جایگزین بلبرینگ مناسب برای مجموعه، زمینه افزایش راندمان، آسان‌سازی تعمیر، کاهش زمان انتظار و بهینه‌سازی محصول فراهم و ضمن کاهش هزینه موجب بومی‌سازی این قطعه کاربردی شد.

عبدالله ارزانی پیش از این نیز موفق به ثبت چند ابداع دیگر هم شده است. گریس پمپ پنوماتیک هوشمند با قابلیت شمارش دفعات پمپاژ، گریس پمپ هیدرولیکی اتوماتیک دبی متغیر صنعتی، سیستم روانکاری اتوماتیک گیربکس تاپ درایو حفاری و سیستم روانکاری گیربکس تاپ درایو حفاری MH با قابلیت مستقل‌سازی از واحد HPU از جمله این ابداع‌هاست.

دستگاه تاپ درایو (گرداننده فوقانی) بخشی از تجهیزات اصلی در دکل‌های حفاری نفت و گاز است که عملیات اتصال لوله‌های حفاری یا راندن جداری چاه هنگام عملیات حفاری را به‌عهده دارد.

منبع شانا


ساخت پمپ هیدرولیک تیغه‌ای تاپ درایو حفاریشرکت تولیدی و بازرگانی ELSAPA10/6/2019 کارشناس تعمیرات مکانیک تاپ‌درایو (گرداننده فوقانی دستگاه حفاری) مدیریت نگهداری و تعمیرات ...  کارشناس تعمیرات مکانیک تاپ‌درایو (گرداننده فوقانی دستگاه حفاری) مدیریت نگهداری و تعمیرات شرکت ملی حفاری ایران موفق به ساخت پمپ هیدرولیک تیغه‌ای این تجهیز و افزایش بازده کار شد.به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، عبدالله  ارزانی که مدت ۱۰ سال است در مدیریت نت به کار اشتغال دارد در این زمینه گفت: با توجه به نیاز مبرم به پمپ تیغه‌ای در سیستم روانکاری گیربکس تاپ درایو دکل حفاری و ایجاد اختلال در این سیستم به سبب ضعف در متعلقات داخلی پمپ با هدف افزایش راندمان، تدابیری اصلاحی اندیشیده شد.وی افزود: در این زمینه با تغییرات بهینه در سیستم پره‌های انتقال سیال و مکانیکال و جایگزین بلبرینگ مناسب برای مجموعه، زمینه افزایش راندمان، آسان‌سازی تعمیر، کاهش زمان انتظار و بهینه‌سازی محصول فراهم و ضمن کاهش هزینه موجب بومی‌سازی این قطعه کاربردی شد.عبدالله ارزانی پیش از این نیز موفق به ثبت چند ابداع دیگر هم شده است. گریس پمپ پنوماتیک هوشمند با قابلیت شمارش دفعات پمپاژ، گریس پمپ هیدرولیکی اتوماتیک دبی متغیر صنعتی، سیستم روانکاری اتوماتیک گیربکس تاپ درایو حفاری و سیستم روانکاری گیربکس تاپ درایو حفاری MH با قابلیت مستقل‌سازی از واحد HPU از جمله این ابداع‌هاست.دستگاه تاپ درایو (گرداننده فوقانی) بخشی از تجهیزات اصلی در دکل‌های حفاری نفت و گاز است که عملیات اتصال لوله‌های حفاری یا راندن جداری چاه هنگام عملیات حفاری را به‌عهده دارد.منبع شانا5.0