به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

احتمال برگزاری آزمون استخدامی محدود در شرکت ملی نفت ایران قوت گرفت

یکشنبه 28 مهر 1398 311 بازدید کننده گروه اخبار صنعت


احتمال برگزاری آزمون استخدامی محدود در شرکت ملی نفت ایران قوت گرفت

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با توجه به کسری و کمبود شدید نیروی انسانی متخصص در مناطق عملیاتی نفت و گاز شمال شرق (سرخس)، احتمال برگزاری آزمون استخدامی محدود توسط شرکت نفت و گاز شرق به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران وجود دارد.

بر این اساس، با درخواست یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزارت نفت برای اخذ مجوز استخدام حدود 150 نفر نیروی بومی در قالب پیمانکاری، این احتمال وجود دارد که با موافقت وزارت نفت و صدور مجوز رسمی برای جذب این تعداد نیروی بومی از طریق آزمون استخدامی یا مصاحبه تخصصی برگزار شود.

در این راستا، جذب نیروی پیمانکار در مقاطع دیپلم، فوق دیپلم و حتی کارشناسی گرایش‌های مختلف رشته‌هایی همچون مهندسی نفت، شیمی، پلیمر، مکانیک، برق و ابزار دقیق و... وجود دارد، در صورتی‌که این مجوز اخذ شود برگزاری آزمون استخدامی در اواخر فروردین یا اواسط اردیبهشت‌ماه سال آینده محتمل به نظر می‌رسد.

نکته مهم: وزارت نفت تاکنون با صدور مجوز رسمی جذب نیرو موافقت نکرده و هنوز مجوزی صادر نشده است ضمن آنکه با توجه به راه‌اندازی سامانه جذب احتمال جذب نیروی واجد شرایط از طریق سامانه جذب هم یکی از گزینه‌های روی میز وزارت نفت خواهد بود.

جزئیات بیشتر در صورت حصول نتیجه نهایی در روزهای آینده اعلام خواهد شد.


احتمال برگزاری آزمون استخدامی محدود در شرکت ملی نفت ایران قوت گرفتشرکت تولیدی و بازرگانی ELSAPA10/20/2019به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با توجه به کسری و کمبود شدید نیروی انسانی متخصص در مناطق عملیاتی نفت و ... به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، با توجه به کسری و کمبود شدید نیروی انسانی متخصص در مناطق عملیاتی نفت و گاز شمال شرق (سرخس)، احتمال برگزاری آزمون استخدامی محدود توسط شرکت نفت و گاز شرق به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران وجود دارد.بر این اساس، با درخواست یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزارت نفت برای اخذ مجوز استخدام حدود 150 نفر نیروی بومی در قالب پیمانکاری، این احتمال وجود دارد که با موافقت وزارت نفت و صدور مجوز رسمی برای جذب این تعداد نیروی بومی از طریق آزمون استخدامی یا مصاحبه تخصصی برگزار شود.در این راستا، جذب نیروی پیمانکار در مقاطع دیپلم، فوق دیپلم و حتی کارشناسی گرایش‌های مختلف رشته‌هایی همچون مهندسی نفت، شیمی، پلیمر، مکانیک، برق و ابزار دقیق و... وجود دارد، در صورتی‌که این مجوز اخذ شود برگزاری آزمون استخدامی در اواخر فروردین یا اواسط اردیبهشت‌ماه سال آینده محتمل به نظر می‌رسد.نکته مهم: وزارت نفت تاکنون با صدور مجوز رسمی جذب نیرو موافقت نکرده و هنوز مجوزی صادر نشده است ضمن آنکه با توجه به راه‌اندازی سامانه جذب احتمال جذب نیروی واجد شرایط از طریق سامانه جذب هم یکی از گزینه‌های روی میز وزارت نفت خواهد بود.جزئیات بیشتر در صورت حصول نتیجه نهایی در روزهای آینده اعلام خواهد شد.5.0